Korzystając z serwisu www.terakota.edu.pl użytkownik potwierdza, że zapoznał się a także, akceptuje wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.

1 . Serwis terakota.edu.pl jest serwisem informacyjnym mającym na celu promocje produktów z terakoty, cegły

2. Serwis terakota.edu.pl w czasie budowy serwisu oraz poza nią zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości strony ( Treść ,nazwy produktów, zdjęć ) i modyfikowania jej, bez uprzedzania użytkowników o swoich zamiarach. Jakiekolwiek zmiany w regulaminie wchodzą w życie wraz z umieszczeniem ich na tej stronie. Poprzez korzystanie ze strony użytkownicy wyrażają swoją zgodne z regulaminem i są nim zobowiązani .

3. Opublikowane zdjęcia,treść  są własnością: Kamstar Krzysztof Fertała i serwis otrzymał zgodę na ich publikacje .

4. Użytkownik każdorazowo przed rozpoczęciem korzystania z usług Serwisu powinien się zapoznać z Regulaminem.

5. Zabrania się wysyłania wiadomości (poprzez formularze kontaktowe na stronie i e-mail) o treściach, które są nieprawdziwe, zniesławiające, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, grożące, naruszające prywatność.

6. Wpis e-mail do bazy newsletter'a  następuje w momencie wysłania wyceny, zamówienia próbek lub katalogu. 

7. Nie przekazujemy danych użytkowników, w tym adresów e-mail innym podmiotom w celach marketingowych.

8. Użytkownik który użył formularza i wysłał za jego pośrednictwem wiadomość ( Formularz bezpłatnej wyceny, wysyłki katalogu, wysyłki próbek), wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej (mailingów) od administratorów strony www.terakota.edu.pl.

8. Otrzymywanie newsletter'a lub usunięcie z bazy e-mail jest bezpłatne.

 

 

 


 

Regulamin w budowie...